Styl grunge obrazy na płótnie i grafiki

Styl grunge

Kolebką stylu grunge jest XIX-wieczna Francja. Arystokraci we wnętrzach swoich domów podkreślali swoje pochodzenie. Stawiali na prostotę, solidne wykonanie i elegancki gust. Wystrój unikał przesady i eliminował zbędne zdobienia. Nie znajdziemy sztukaterii i złoconych detali.

Na ten styl decydują się osoby ceniące komfort, wygodę i rustykalną elegancję. Drogie bo najlepsze, naturalne elementy wystroju mają przetrwać wieki. Po tym czasie będą jeszcze piękniejsze. Mają wyglądać zgodnie z metryką i budować wizerunek. Dobrze widziana jest prestiżowa klasyka ale bez sztuczności i popisu. Aranżacja grunge ma stworzyć atmosferę rodzinnej posiadłości, w której mieszka historia. Wnętrza grunge w osobliwy sposób podkreślają związek mieszkańców z ich korzeniami, z rodziną i upływającym czasem.

 Posiadłości, domy, mieszkania grunge kochają przestrzeń i światło. Wystrój  powinien ograniczać się do tego co niezbędne i być utrzymany w naturalnej kolorystyce. Obowiązują szarości, beże, biel, czerń i szlachetne brązy. Pozwalają wypoczywać i mieć dobre samopoczucie.

 Styl grunge docenia dzieła sztuki, prace artystów. Zajmują we wnętrzu szczególne miejsce. Eksponuje się je na ścianach zwracając uwagę na staranną, harmonijną kompozycję lub ustawia się na półkach czy w biblioteczkach. Klasyczne pejzaże, obrazy z kwiatami, ziołami to częsty widok. Nowoczesne obrazy traktowane są jak inwestycje w przyszłość i znajdują także dla siebie miejsce. Obrazy pop art wspaniale się do tego nadają. Wyglądają stylowo na surowych, ceglanych, kamiennych ścianach.

Jest 77 produktów.

Pokazano 1-15 z 77 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password