Obrazy na ścianę - Obraz na ścianę Maki (1-częściowy) szeroki

Obraz na ścianę Maki (1-częściowy) szeroki

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Piękny, realistyczny obraz na płótnie Maki z naszej kolekcji Obrazy kwiaty urzeka stylem, klimatem i kolorystyką. Czerwone maki w romantycznym towarzystwie rumianków umieszczone w wazonie z rysunkiem twarzy wyglądają jak olbrzymi folkowy wianek. Stylizacja podkreślona jest letnim światłem wędrującym po martwej naturze. Wspaniały, klasyczny obraz z urzekającymi kwiatami na tarasie spodoba się miłośnikom malarstwa i eleganckich dekoracji.

Malarstwo realistyczne do nowoczesnego wnętrza: salonu, sypialni, gabinetu i kawiarni

Obraz Maki namalowany przez artystę Renatę Bułkszas Nowak doskonale pokazuje związek malarstwa współczesnego ze sztuką poprzednich pokoleń. Kwiatowa martwa natura wykerowana w technice digital painting opiera się na tradycyjnym warsztacie malarskim, na malarskich pociągnięciach pędzla, plamach koloru, kontraście i talencie autora. Malarstwo współczesne to nie tylko abstrakcje, prace eksperymentalne, nowe środki wyrazu. To także całe nasze dziedzictwo, które przemawia w pracach obecnych autorów. Postimpresjonistyczny obraz Maki gra skojarzeniami, przywołuje ciepłe wspomnienia i otwiera serca. Galeria grafikiobrazy.pl pleca go do salonu, sypialni, jadalni lub kuchni. Ciekawy obraz do wystroju pensjonatu, hotelu, gabinetu, kawiarni lub stylowej restauracji.

Obraz na płótnie Maki - dekoracja ścienna z wiejskim kwiatami w wazonie

  • Obraz na płótnie canvas z dekoracyjnym motywem kwiatowym.
  • Wydruk przy użyciu ekologicznych, lateksowych pigmentów, odpowiednich dla zdrowia. Polecany do wnętrz mieszkalnych i publicznych.
  • Satynowy połysk płótna wygląda elegancko i wspiera ekspresję barw, detali.
  • Zadrukowane boki zwalniają z obowiązku oprawy.
  • Stworzony w technice cyfrowej dostępny jest na zamówienie w wielu formatach. Każdy wydruk idealnie oddaje kreację twórcy.
  • Dostarczony obraz może delikatnie różnić się odcieniem od pokazanych zdjęć ze względu na wybrane ustawienia monitora.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

Malarstwo - obraz Maki

Natura jest dla artystki Renaty Bułkszas Nowak największym natchnieniem. Z niej czerpie inspirację i w oparciu o jej dary tworzy kolejne, unikatowe obrazy a jej malarstwo wchodzi na kolejne etapy. W obrazie Maki widzimy niepowtarzalny, wypracowywany latami, styl artystki. Bawi się kompozycją, kontrastem, światłem, kolorem. Prezentowane maki w wazonie należą do najciekawszych obrazów w ofercie sklepu grafikiobrazy.pl

00528
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
czerwony
niebieski
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
50cm x 40cm
70cm x 50cm
80cm x 60cm
90cm x 70cm
120cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password