Obrazy na ścianę - Obraz akt para Pasja (1-częściowy) pionowy

Obraz akt para Pasja (1-częściowy) pionowy

169,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Miłosny obraz, sensualny, Pasja (2019) z piękną kobietą i nagim mężczyzną. Elegancki obraz akt, stylowy porywa widza w świat zmysłów fantazji i budzi emocje. Doskonała gra światła, brązowo złota kolorystyka buduje niezwykły klimat pracy. Piękne ciała postaci, pełne zaangażowania graniczącego z wyczerpaniem, z rozbieloną, papierową skórą ekspresyjnie eksponuje ciemne tło. Obraz do sypialni i awangardowego, nowoczesnego salonu. Idealny do powieszenia na jasnej, szarej ścianie, betonowej, industrialnej.

Obraz autorski, namalowany w technice digital painting drukowany jest w kilku rozmiarach. Dzięki temu każdy może dopasować go do swojego wnętrza. Obrazy akty to poszukiwana dekoracja ścienna. Sklep grafikiobrazy.pl poleca ten wyjątkowy, artystyczny obraz na płótnie wszystkim miłośnikom malarstwa, dobrego stylu, gustu. Proponujemy także zakup grafiki drukowanej na papierze (do wyboru).

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

Obrazy miłosne przedstawiające kobietę i mężczyznę są doskonałą propozycją nie tylko do romantycznych mieszkań, ale także do klasycznych domów i modernistycznych apartamentów.

Obraz Pasja Renaty Bułkszas Nowak pobudza wyobraźnię. Ma dużą siłę wyrazu pomimo oszczędnej kolorystyki. Działa tematem, formą i światłem. Przyciąga z łatwością uwagę widza.

Obrazy do sypialni akty

Sypialnia jest idealnym miejscem do ekspozycji obrazów aktów. Zwykle jest to przestrzeń intymna, prywatna i nie zapraszamy do niej gości. W takim miejscu możemy pozwolić sobie na wystrój zgodny z naszymi oczekiwaniami. Zazwyczaj ściany w sypialni są wolne od mebli i mamy gdzie by powiesić obraz w dużym rozmiarze. Doskonałym miejscem na ekspozycję jest ściana nad łóżkiem. Jeżeli chcemy mieć wzrokowy kontakt z obrazem, to warto powiesić go nad łóżkiem.

Obraz na ścianę Pasja ma interesującą kolorystykę. Brązy, złote żółcie na obrazie przywołują nastrój, jaki pojawia się po zmroku. Formy stają się syntetyczne, a jasne barwy się intensyfikują. Świecą na tle ciemności. Widzimy to właśnie na tym obrazie. Sylwetki nabrały dynamiki i ekspresyjności. Pasja to obraz doskonały do sypialni z drewnianym meblami, z naturalną kolorystyką lub do industrialnej czy nowojorskiej sypialni, w której często są meble metalowe. By utrzymać klimat, jaki tworzy obraz, pościel na łóżku powinna być jednolita, najlepiej biała, beżowa a ewentualna narzuta stylowa i elegancka. Oświetlenie powinno być proste, ale wyrafinowane. Możemy dodatkowo podświetlić obraz odpowiednią lampą. Ważne by światło było dyskretne i miękko otulało sypialnię. 

00435
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
beżowy kremowy ecru
brązowy
czarny
Dostępne rozmiary
50cm x 60cm
60cm x 70cm
70cm x 80cm
80cm x 90cm
90cm x 100cm
100cm x 120cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password