Obrazy na ścianę - Obraz na płótnie Namiętny pocałunek, styl romantyczny

Obraz na płótnie Namiętny pocałunek, styl romantyczny

129,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Dekoracyjny obraz do sypialni Namiętny pocałunek (2019) w stylizacji art deco przedstawia kobietę w objęciach mężczyzny. Piękne, delikatne, złociste światło na skórze kobiety przyciąga wzrok widza i pobudza wyobraźnię. Twarz mężczyzny pozostaje w drugim planie za sprawą cienia. Obraz z pocałunkiem doda elegancji, stylu aranżacji. Dyskretna kolorystyka, zgaszone, stonowane barwy wyróżniają tę pracę spośród innych. Obraz pocałunek jest doskonały do klasycznych wnętrz, ceniących ponadczasowość i do nowoczesnych apartamentów.

Autorski obraz artystyczny drukujemy na płótnie canvas. Boki są także zadrukowane. Obraz nie musi być oprawiany i jest gotowy do powieszenia. Mogą też Państwo zamówić Namiętny pocałunek w wersji plakatu (grafika drukowana na papierze).

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

Modne obrazy do salonu

Wśród wielu propozycji do salonu obrazy przedstawiające pocałunek są oceniane wysoko a może najwyżej. Wielu znanych malarzy podnosiło w swoich pracach ten temat. Ich urok jest ponadczasowy, bo kto nie wzdycha do miłości i za nią nie tęskni. Są uniwersalne w treści i wpisują się z łatwością w klimat aranżacji. Na przestrzeni lat siła ich oddziaływania nie słabnie i są bez wątpienia modne.

Sklep grafikiobrazy.pl ma w ofercie obrazy z tym tematem. Miłośnicy minimalistycznego stylu, szarego wykończenia docenią czarno-białe obrazy (nowoczesny obraz Pocałunek). Poszukiwacze dekoracji w stylu art deco, glamour znają unikatowe obrazy, przesycone światłem (obraz Pasja, obraz Namiętny pocałunek).

00434
2099-01-02

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
beżowy kremowy ecru
biały
brązowy
czarny
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
60cm x 40cm
90cm x 60cm
120cm x 80cm
150cm x 100cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password