Obrazy - GrafikiObrazy.pl

Nasza historia

Inspiruje mnie natura, która tworzy niezrównane kształty. Natura, która wszystko miesza w barwach dnia i nocy. Podążając jej śladem, kreuję własne obrazy z myślą o wystroju wnętrz. W ten sposób realizuję marzenie o moich obrazach dostępnych dla każdego, kto kocha sztukę.

Proponując Państwu obraz, kieruję się pasją, lecz nie zapominam o jego funkcji użytkowej. Realizując zamówienie, zwracam uwagę na detale, które mówią o upodobaniach i estetycznych preferencjach. Dziękuję za zaproszenie moich prac do Waszych domów.

artysta plastyk Renata Bułkszas-Nowak

Galeria obrazów nowoczesnych

 GrafikiObrazy.pl to galeria obrazów nowoczesnych z szeroką ofertą obrazów do salonu, sypialni, jadalni, wystroju kuchni i przedpokoju. Nasze obrazy upiększą biuro, miejsce pracy lub wypoczynku (hotel, pensjonat). Atrakcyjna i oryginalna oferta praktycznie dla każdej osoby miłującej sztukę współczesną. Znajdą Państwo doskonałe grafiki cyfrowe drukowane na płótnie i papierze. Mamy także obrazy ręcznie malowane na płótnie i rysunki wykonywane tuszem, akwarele. Prezentujemy obrazy w różnorodnej tematyce, mając na uwadze indywidualne zainteresowania naszych klientów i preferencje estetyczne. W bogatej galerii obrazów mamy obrazy dla kobiet, miłośniczek roślin, pejzaży, mody i dla mężczyzn lubiących piękne auta, aktywny wypoczynek, podróże. Wszystkie oferowane obrazy to dzieła sztuki, tworzone ręką artystki Renaty Bułkszas Nowak. Fani obrazów nowoczesnych znajdą między innymi efektowne abstrakcje, klimatyczne krajobrazy w świetnych stylizacjach, poruszające obrazy fashion odbijające ciekawe zjawiska w modzie.

01.

Obrazy online

Interesujące i oryginalne obrazy do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Unikalny design do Twojego domu, apartamentu. Zamów teraz online.

02.

Plakaty online

Ciekawe plakaty na ścianę, czarno białe i kolorowe, poszukiwane rozmiary (plakat 30x40, plakat 40x50, plakat 50x7o, plakat 100x70) i skrojone na indywidualne zamówienia. Zamów teraz online.

03.

Grafiki online

Nowoczesne grafiki autorskie drukowane i grafiki ręcznie wykonane. Inspirujące motywy realistyczne, geometryczne i lubiane przez wszystkich abstrakcje, akty i kwiaty. Zamów teraz online.

Dekoruj ściany w domu dobrą sztuką

GrafikiObrazy.pl proponuje obrazy, grafiki, plakaty do atrakcyjnego wystroju salonu, sypialni czy też kuchni i łazienki. Są dopasowane do obecnych trendów wnętrzarskich. Bogata oferta wzorów pozwali Państwu na swobodne poruszanie się pomiędzy tematami i stylami naszych propozycji. Wiemy doskonale, że za stworzeniem wyjątkowej aranżacji stoi dobry projektant i DOBRY OBRAZ. Dlatego w przestrzeni naszego sklepu online proponujemy dobre obrazy na płótnie i grafiki.

Polskie obrazy

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz fachowego doradztwa? Indywidualnego projektu? Jesteś projektantem wnętrz i chcesz z nami współpracować? Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password