Obrazy, plakaty i grafiki na płótnie do przedpokoju • grafikiobrazy.pl

Obrazy do przedpokoju

 Obrazy do przedpokoju, dekoracyjne obrazy na korytarz oferowane przez grafikiobrazy.pl podnoszą rangę pomieszczenia i uatrakcyjniają wygląd. Przedpokój przyjmuje reprezentacyjny charakter, a korytarz nabiera elegancji. Przygotowana kolekcja Obrazy do przedpokoju dedykowana tej strefie jest różnorodna i w dobrym guście. Obrazy są dobrane tematycznie tak, by były przez wszystkich, w różnym wieku, miło odbierane. Niewielkie obrazki do przedpokoju i duże obrazy wyglądają jak dzieła sztuki w galerii. Obrazy w przedpokoju, korytarzu, grafiki w holu to silny trend w wystroju wnętrz 

obrazy, plakaty do korytarza, przedpokoju - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, plakat Szpilki dla mody, obraz Orange Black Audrey

Plakaty i obrazy na korytarz

Korytarz jest pomieszczeniem komunikacyjno-użytkowym, łączy ze sobą poszczególne pomieszczenia. Nie jest wizytówką domu, ale prywatną przestrzenią  wszystkich domowników. Metraż ścian jest często spory, a korytarz ciągnie się dodatkowo wzdłuż schodów. Ważne by oprawa holu uwzględniała preferencje estetyczne całej rodziny. Zwykle w nowoczesnym korytarzu mamy jasne ściany, które są idealnym tłem do stworzenia prywatnej galerii obrazów. Wieszanie obrazów, plakatów w korytarzu jest przyjemne, inspirujące. Obrazy na korytarz to doskonały pomysł, bo obrazy mogą być przewieszane, zdejmowane, zastępowane innymi a domowników czeka wiele wernisaży. Rodzina dorasta i na ścianach pojawiają się nowe dekoracje, zgodne z oczekiwaniami, zainteresowaniami. Plakaty na korytarz to propozycja zwłaszcza do nowoczesnych aranżacji, z udziałem szkła, metalu. Plakaty wspaniale prezentują się powieszone nad modernistycznymi meblami, a w przedpokoju nad niskimi szklanymi szafkami na buty i odzież.

Obrazy, plakaty do przedpokoju, korytarza - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, plakat Buty w szafie

Grafiki, obrazy, plakaty na ścianę do przedpokoju czyli pomysł na przedpokój

 Dekoracje do przedpokoju mają podobać się stałym domownikom i jednocześnie gościom. Najlepsze rezultaty uzyskamy, sięgając po uniwersalne wzory. Przykładem są różnego rodzaje pejzaże, niezależnie czy pokazują majestatyczne góry, ciche jeziora, kwieciste łąki to podobają się wszystkim. Popularne są obrazy z kwiatami, ze słonecznikami, tulipanami, królewskimi różami, martwe natury. Polecamy uwadze plakaty i obrazy z butami, szpilkami, botkami, obrazy i plakaty fashion. 

Mogą państwo wybierać pomiędzy czarno białymi obrazami i kolorowymi, które z łatwością udekorują przedpokój i korytarz. Warto pamiętać, że długie korytarze kochają obrazy panoramy, obrazy 3d i zestawy obrazów. Modne są dyptyki, tryptyki, wieszanie w linii, po skosie i na mijankę. Gdy stworzony układ nie spełnia oczekiwań, zawsze możemy zmienić kolejność, dołożyć kolejny obraz. Chcesz wiedzieć więcej, to przeczytaj artykuł o dekoracjach do przedpokoju i korytarza na naszym blogu.

Nowoczesne obrazy do przedpokoju - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Neon

Jaki obraz do przedpokoju ?

  • Jakie obrazy do przedpokoju nowoczesnego? Piękny przedpokój jest połączeniem funkcji użytkowej i designu. Obrazy do przedpokoju w modernistycznym, nowoczesnym stylu muszą mieć wysokie walory artystyczne i przyciągać uwagę. Minimalistyczne meble kochają sztukę. Warto znaleźć coś wyszukanego. Grafiki cyfrowe, artystyczne drukowane na płótnie są najlepszym pomysłem obok plakatów do przedpokoju. Oryginalnie będzie, gdy obrazy czy też plakaty nawiążą do tematyki przedpokoju i pojawią się grafiki drukowane ze szpilkami, butami, okularami. Również wzory geometryczne na obrazach i abstrakcje współgrają z nowoczesnością.
  • Jakie obrazy do przedpokoju klasycznego? Stylowy przedpokój prosi się o sprawdzone motywy. Uwagę gości przyciągną nastrojowe pejzaże, obrazy z pięknymi kwiatami, z eleganckimi storczykami czy magicznymi różami.Obrazy do przedpokoju - GrafikiObrazy.plgrafikiobrazy.pl, obraz Chabry i słoneczniki
  • Jakie obrazy do przedpokoju jasnego? Jasny przedpokój warto ożywić kolorowymi dekoracjami. Jeżeli jest mały, to możemy powiesić obraz 3d lub widok, który nam stworzy złudzenie szerszej perspektywy. Sprawdzą się pasowe obrazy wody, zachody słońca.
  • Jakie obrazy do przedpokoju szarego? Czarno białe grafiki i obrazy wspaniale zaaranżują pomieszczenie. Metalowe dodatki wprowadzą grę świateł. Można pomyśleć o metalicznych ramach przy obrazach i metalowej półce na buty, na której możemy także ustawić obrazki. Temat obrazów musi być właściwie dobrany i możliwie uniwersalny.
  • Obrazy do przedpokoju pionowe poszukiwane są częściej od poziomych. Zwykle w przedpokoju mamy małą ilość miejsca na dekoracje i obrazy pionowe bardziej się sprawdzają. Możemy powiesić je obok drzwi, wieszaka na ubranie czy szafki na buty. Pionowa opcja obrazów czy plakatów to dobry pomysł na ścianę w przedpokoju, gdy jesteśmy ograniczeni przestrzenią, a chcemy podkreślić swój styl aranżacji.

Jest 302 produktów.

Pokazano 1-15 z 302 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password