Marilyn Monroe obrazy plakaty grafiki GRAFIKIOBRAZY.PL

Obrazy Marilyn Monroe

 Obrazy Marilyn Monroe to nowoczesna kolekcja dekoracji na ścianę stworzona przez polską artyskę Renate Bułkszas Nowak. Piękne prace z Marilyn Monroe w galerii grafikiobrazy.pl adresowane są do wymagającego klienta, który poszukuje oryginalnych propozycji. Wierzymy, że nasze obrazy na płótnie Marilyn Monroe i plakaty Marilyn Monroe podkreślą wyrafinowany charakter i styl Państwa wnętrza. Kolorowe obrazy z gwiazdą Hollywood rozświetlą stylizacje a czarno białe wyeksponują awangardowy klimat.

Dobry plakat Marilyn Monroe wart uwagi

Niemal wszyscy wiedzą, że dobrych plakatów warto szukać w galerii sztuki. U nas znajdziesz prawdziwe perły. Plakaty Marilyn Monroe prezentowane w naszej niepowtarzalnej kolekcji to zdecydownie sztuka. Liczba ich jest także imponująca. Są świetne portrety Marilyn Monroe pokazujące najsłynniejszą aktorkę w artystycznych ujęciach. Nam się szczególnie podoba portret w stylu pop artu genialny i zabawny. Fani figury Marilyn Monroe znajdą odpowiednie przedstawienia. Polecamy czarno biały plakat z Marilyn Monroe w stroju kąpielowym lub wyjątkowo elegancki złoty plakat w stylu art deco. Takich plakatów jeszcze nie było! Formą łamią stereotypy a kolorystyką przykuwają wzrok. Odbija się w nich artyzm polskiej artystki, która jest niepokorna i tworzy zaskakujące grafiki cyfrowe. Nie ma tu naśladownictwa i powtórzeń. Plakaty są świeże i oryginalne. Wierzymy, że warto wieszać sztukę na ścianie i otaczać się dobrym wzornictwem. Zapraszamy do zakupu naszych designerskich grafik Marilyn Monroe (plakatów) drukowanych w wielu rozmiarach. Możliwe jest zmawianie plakatów w indywidualnych rozmiarach. W tym celu zapraszamy do kontaktu emailowego.

Obrazy na płótnie Marilyn Monroe

 Marilyn Monroe była portretowana wielokrotnie. Wszyscy znają obrazy Marilyn Monroe stworzone w technice sitodruku przez niepokornego artystę i wizjonera Andy'ego Warchola. Pierwszy portret Marilyn Monroe stworzył kilka miesięcy po śmierci artystki w 1962 roku a pięć lat później na bazie swojego wizerunku wykonał 10 reprodukcji z kontrastującymi kolorami. Warholowi, który uwiecznił gwiazdę w młodzieńczej urodzie, przypisuje się zrobienie z Monroe bożka. Idąc za słynnym powiedzeniem ekscentrycznego mistrza pop artu, "Art is what you can get away with", proponujemy wyszukane, nietuzinkowe obrazy na płótnie z Marilyn Monroe do wystroju wnętrz stworzone przez Renatę Bułkszas Nowak.

Znajdą Państwo obrazy, które można zakupić tylko u nas a które warto mieć. Są niezwykłe, często geometryczne a innym razem malarskie, rozmyte lub dosłowne, z kolorystyką, która nawiązuje do trendów obecnych we wnętrzarstwie. Taka różnorodność sprawia, że samo wybieranie jest już przyjemnością. Obrazy na płótnie są cudowną bazą do tworzenia unikalnych galerii obrazów na ścianach. Wspaniale wiążą się stylem z naszymi obrazami i plakatami fashion, przedstawieniami modnych butów szpilek. Jesteśmy przekonani, że zakup obrazów, plakatów i grafik z Marilyn Monroe w naszej galerii to dobry wybór.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password