Ponadczasowe obrazy, grafiki, plakaty Grunge w GRAFIKIOBRAZY.PL

Obrazy grunge

 Obrazy w stylu grunge do wnętrz wprwdzają stylową elegancję, wyrafinowanie i podkreslają dobry gust mieszkańców. Oferta obrazów grunge, grafik i plakatów w GRAFIKIOBRAZY.PL sprosta oczekiwaniom osób, które zamawiając dekoracje na ścianę, szukają przede wszystkim podadczasowych, nietuzinkowych prac artystów, które będą w ich rodzinie przez wiele lat. 

 Obrazy grunge zajmują w starannie urządzonym wnetrzu grunge szczególne miejsce. Eksponuje się je na ścianach zwracając uwagę na harmonijną kompozycję lub ustawia się na półkach czy w biblioteczkach. Klasyczne pejzaże, obrazy z kwiatami, ziołami to częsty widok. Nowoczesne obrazy traktowane są jak inwestycje w przyszłość i także znajdują dla siebie miejsce. Wyglądają stylowo na surowych, ceglanych, kamiennych ścianach.

Styl grunge we wnętrzu

Kolebką stylu grunge jest XIX-wieczna Francja. Arystokraci we wnętrzach swoich domów podkreślali swoje pochodzenie. Stawiali na prostotę, solidne wykonanie i elegancki gust. Wystrój unikał przesady i eliminował zbędne zdobienia. Nie znajdziemy sztukaterii i złoconych detali.

Na styl grunge we wnętrzu decydują się osoby ceniące komfort, wygodę i rustykalną elegancję. Wybierają drogie bo najlepsze, naturalne elementy wystroju, mając nadzieję, że przetrwają wieki. Po tym czasie będą jeszcze piękniejsze. Wszystko ma wyglądać zgodnie z metryką i budować wizerunek. Dobrze widziana jest prestiżowa klasyka ale bez sztuczności i popisu.

 Aranżacja grunge powinna stworzyć atmosferę rodzinnej posiadłości, w której mieszka historia. Obrazy w stylu grunge mają za zadanie podkreślić związek mieszkańców z ich korzeniami, z rodziną i upływającym czasem. Posiadłości, domy, mieszkania grunge kochają przestrzeń i światło. Wystrój  powinien ograniczać się do tego co niezbędne i być utrzymany w naturalnej kolorystyce. Obowiązują szarości, beże, biel, czerń i szlachetne brązy. Pozwalają wypoczywać i mieć dobre samopoczucie.

 

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password