Zestaw dwóch obrazów prowansalskich Kolorowa Prowansja

323,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Zestaw dwóch obrazów w stylu prowansalskim w intensywnej kolorystyce Kolorowa Prowansja (2020) do aranżacji ścian w prowansalskim, francuskim wnętrzu, zawiera dwa obrazy, obraz Lawenda brama Prowansji i obraz Tulipany wielobarwne, które oczywiście mogą Państwo zamówić osobno w dowolnym rozmiarze, klikając odpowiedni link.

Zamawiając efektowny zestaw w rozmiarze 140x60, otrzymają Państwo: obraz 90x60 i obraz 50x60.

Zestaw w rozmiarze 110x50 składa się z obrazu 70x50 i obrazu 40x50

Malowniczy krajobraz i martwa natura z tulipanami w wazonie ożywi stonowane pomieszczenie i będzie intrygującą oprawą.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Unikatowe obrazy, plakaty artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii handmade GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie naciągnięty na sosnową ramę - gotowy do powieszenia. Plakat wymaga oprawy

  Wysyłka: od chwili wpłynięcia płatności czas nadania 3-5 dni roboczych. Nie wystawiamy faktury vat.

Obraz jest starannie zabezpieczony folię pęcherzykową i sztywnym kartonem. Plakat wysyłamy w tubie.

  Porady: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Oferujemy obrazy, plakaty na wymiar. Masz pytanie? Skontaktuj się, zapraszamy

Obrazy prowansalskie cudownie odnoszą się do pejzaży Francji, lawendy i kwiatów wygrzewających się na słonecznych werandach. Powieszone we wnętrzach zatrzymują dla nas lato na cały rok i ocieplają najchłodniejsze dni. Małe i duże obrazy, wieszane pojedynczo i w grupie działają na zmysły i jak żadne inne tworzą oazę, dając sercom radość.

994
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko unas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane płótno canvas o gramaturze 360 g/m2 z połyskiem satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm i dodatkowo wbijamy kliny dla lepszego naprężenia płótna. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy i grafiki wysyłamy średnio 3-4 dni robocze od zaksięgowania wpłaty, jednak regulaminowo jest to do 7 dni roboczych. Na czas transportu produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika drukowana na profesjonalnym papierze. Oferujemy oryginalne czarno białe grafiki na ścianę i kolorowe grafiki do salonu, sypialni i jadalni. Każda grafika wymaga samodzielnej oprawy (tak jak plakat). Uwaga: dostępne są inne rozmiary.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
fioletowy
żółty
Dostępne rozmiary
110cm x 50cm
140cm x 60cm
Ilość części
Dwie części
Style
Styl prowansalski

Inni oglądali również

Inne produkty z tej kategorii (Jest 20 innych produktów w tej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password