Obrazy na ścianę - Obraz nowoczesny Jezioro w niebie (1-częściowy) szeroki

Obraz nowoczesny Jezioro w niebie (1-częściowy) szeroki

169,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak 

Krajobraz grafika na płótnie Jezioro w niebie to dekoracyjny obraz stworzony z myślą o wystroju wnętrz. Tafla wody niebiesko czerwona ujęta jest w nowoczesnej stylizacji, która zbliża się do lubianej przez wszystkich abstrakcji. Obraz z wodą jest idealny do salonu i sypialni, w których celem jest nadanie nowoczesnego charakteru i wykreowanie nastroju. Motyw wody na obrazie symbolizuje napływające możliwości i wyzwala poruszanie się energii (zasady feng shui). Polecamy go także do gabinetu, pokoi w hotelu lub biurze.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Nowoczesny obraz do salonu, sypialni, biura, restauracji, łazienki, obraz, obraz na płótnie, obraz na ścianę, pejzaż, motyw wody, jezioro, tafla wody, woda, natura, abstrakcja, duży obraz do salonu, obraz nowoczesny, pixla.art 

Podane ceny dotyczą przykładowych rozmiarów na płótnie. Obraz może być wydrukowany na papierze, szkle (np. jako panel szklany do kuchni lub łazienki). Jeżeli są Państwo zainteresowani drukiem innym niż na płótnie proszę o kontakt telefoniczny (tel. 510 203 579) lub mailowy ( Renata.Bulkszas@gmail.com ) w celu ustalenia szczegółów i wyceny.

00218
2099-12-31

Opis

JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
Rodzaj produktu
• Giclee - wydruk artystyczny profesjonalny posiadający jakość FineArt. Zapraszamy do kontaktu mailowego.
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
czerwony
Dostępne rozmiary
50cm x 30cm
70cm x 40cm
90cm x 50cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password