Obrazy na ścianę - Czerwona woda obraz Morze czerwone

Czerwona woda obraz Morze czerwone

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

 Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz na płótnie (lub plakat) Morze czerwone to interesująca dekoracja do salonu skandynawskiego lub modernistycznej sypialni. Przyciągnie uwagę unikatową kolorystyką i kompozycją. Morze czerwone w kolorze namalowane jest w syntetyczny sposób i czerwona woda przypomina abstrakcję. Dzięki temu obraz we wnętrzu będzie wyglądał bardzo nowocześnie i przyciągnie uwagę swoją stylizacją. Pejzaż, który nie do końca wygląda realistycznie w aranżacji zagra energetyczną czerwienią, granatem i zbuduje odpowiedni klimat.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

00215
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Główny kolor
czerwony
niebieski
Dostępne rozmiary
50cm x 30cm
70cm x 40cm
90cm x 50cm
100cm x 60cm
150cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password