Obrazy na ścianę - Pastelowy obraz na płótnie - Kadr orchidea z diamentami

Pastelowy obraz na płótnie - Kadr orchidea z diamentami

139,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Pastelowy obraz Kadr orchidea z diamentami (2019) jest elegancki, wyrafinowany a jego atutem jest nowoczesny design. Diamenty podkreślają unikatowość motywu i dodają szyku eleganckiej abstrakcji. Wyrafinowana dekoracja do salonu glamour, francuskiej sypialni i każdego nowoczesnego wnętrza.

Kadr orchidea z diamentami to autorska grafika komputerowa, cyfrowa stworzona na potrzebę druku na płótnie, papierze. Elegancka, wyrafnowana kolorystycznie  artystyczna praca szczególnie jest bliska aranżacjom glamour, francuskim i modernistycznym. Sam tytuł podkreśla wagę kompozycji i uwagę kieruje na luksusowe diamenty.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Salon w stylu glamour

Salony w stylu glamour kochają prestiż i blask. Stąd aranżacje opierają się na oryginalnych zestawieniach form, wyszukanej kolorystyce, diamentach i szklanych paciorkach. Efekt stylowego przeładowania jest dobrze widziany. Diamenty, elementy lustrzane mogą być niemal wszędzie. Bogate żyrandole uginają się pod ilością detali, ramy luster są szersze niż one same a na kanapach leżakują poduszkowe lamparty, koce przetykane złotem i srebrem. Im więcej tym lepiej.

Obrazy też nie są przypadkowe. Opowiadają o zamożności i guście mieszkańców. Częstym motywem obrazów są dystyngowane storczyki w towarzystwie diamentów, obrazy ze zmysłowymi szpilkami, pięknymi modelkami, egzotycznymi miejscami.

00138
2099-12-31

Opis

JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
80cm x 60cm
120cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password