Obrazy kwiaty - Obraz szaro biały Storczyki w szarościach

Obraz szaro biały Storczyki w szarościach

169,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz szaro biały Storczyki w szarościach to dekoracja ścienna idealna do minimalistycznych wnętrz. Delikatna kolorystyka i urok samego bukietu ze storczykami i perłami, współgrać będzie z ascetycznym wystrojem.

Obraz z bukietem biało czarnym stworzony przez artystkę, wydrukowany na płótnie czy tez papierze to ekskluzywna dekoracja ścienna nie tylko dla miłośników sztuki nowoczesnej. Wspaniale ozdobi ściany każdego wnętrza. 

Bukiety kwiatów - obrazy, plakaty na ścianę

  • Bukiet kwiatów pełen czarno białych storczyków można wydrukować w wielu rozmiarach. Z łatwością znajdziesz wielkość odpowiednią do Twojego wnętrza.
  • Grafika na ścianę drukowana na płótnie, papierze, nasyci aranżację nowoczesnością i świeżym podejściem. Wysokiej jakości wydruk podkreśli atuty wnętrza i pokarze Twoją dbałość o szczegóły.
  • Grafika drukowana, cyfrowa, idealnie spersonalizuje pomieszczenie.
  • Cyfrowa grafika w oszczędnej tonacji przykuje uwagę i podkreśli styl.
  • Idealny dodatek do rozmaitych, funkcjonalnych pomieszczeń: do pokoi hotelowych, sal konferencyjnych, poczekalni lub biur.
  • Dekoracja z bukietem kwiatów, dla miłośników oszczędnych a zarazem wyrazistych ozdób.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Czarno białe obrazy na płótnie

Czarno białe obrazy są idealną propozycją do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu. Nie są przypisane do żadnego z nich. Mają unikatową siłę dekoracyjną. Działają dyskretnie z maksymalna siłą. Nic dziwnego! Nowoczesne wnętrza proszą się o dekoracje, które są zdyscyplinowane kolorystycznie. Obrazy czarno białe mają osobliwy klimat i zawsze przyciągają uwagę.

Obrazy grafikiobrazy.pl to nie tylko obrazy do nowoczesnego salonu, klasycznej sypialni czy  industrialnej kuchni. To także wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich. Poznaj ofertę czarno białych obrazów!  

Kwiaty grafika - Storczyki w szarościach

  • Drukowana ekologicznie, bezwonnymi pigmentami lateksowymi przeznaczonymi do wnętrz mieszkalnych i publicznych.
  • Płotno bawełniane najwyższej jakości z satynowym połyskiem naciągnięte jest na solidny blejtram artystyczny. Naciąg regulowany jest klinami. Większe rozmiary posiadają wzmacniająca poprzeczkę.
402
2099-12-31

Opis

JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
szary
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
50cm x 40cm
70cm x 50cm
80cm x 60cm
90cm x 70cm
120cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password