Obrazy kwiaty - Kwiaty grafika Kwiaty lotosu (1-częściowa) szeroka

Kwiaty grafika Kwiaty lotosu (1-częściowa) szeroka

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Grafika nowoczesna na Kwiaty lotosu pokazuje białe lilie wodne w porannej mgle rozsnutej nad taflą stawu. Obraz delikatny kolorystycznie będzie pięknym uzupełnieniem do wnętrza, w którym szukamy równowagi, wyciszenia, spokoju. Sprawdzi się w skandynawskim salonie, rustykalnej sypialni. To także piękna dekoracja do łazienki.

Obrazy z kwiatami lotosu, liliami wodnymi

Lilie wodne to Twoje ulubione kwiaty? Jeśli tak, to grafika Kwiaty lotosu jest właśnie dla Ciebie. Ta 1-częściowa dekoracja sprawdzi się w kobiecej sypialni lub eleganckim salonie. Lilie wodne w wydruku na płótnie zyskały artystyczny polot. Delikatna grafika drukowana na płótnie doskonale podkreśli styl aranżacji i stworzy ciekawy nastrój.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Wydruk na płótnie

Obraz wydrukowany na płótnie jest obecnie najpopularniejszą dekoracja ścienną. Po otrzymaniu wydruku na płótnie możesz go od razu powiesić na ścianie. Płótno jest idealnie naciągnięte, zasłania boki krosna tak, by idealnie się prezentowało bez dodatkowej oprawy. Obraz przyjdzie do Ciebie na najwyższej jakości płótnie bawełnianym z satynowym połyskiem. Do wydruku używamy pigmentów lateksowych opartych na ekologicznych składnikach. Są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Wzór będzie idealnie odwzorowywał oryginalne dzieło artysty. Odcień obrazu na prezentowanym zdjęciu w sklepie może delikatnie odbiegać od rzeczywistego z powodu indywidualnego ustawienia ekranu monitora.

00156
2099-12-31

Opis

JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
Rodzaj produktu
• Giclee - wydruk artystyczny profesjonalny posiadający jakość FineArt. Zapraszamy do kontaktu mailowego.
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
szary
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
60cm x 40cm
90cm x 60cm
120cm x 80cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password