Obraz na płótnie Buty mozaika

Buty mozaika

139,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz z butami zatytułowany Buty mozaika (2018) to nowoczesna dekoracja do wnętrza. Kolorowa mozaika z pikseli tworzy formę pary szpilek na białym tle. Obraz przyciąga uwagę, energetyzuje przestrzeń i działa optymistycznie. To wspaniały biały obraz z butami szpilkami do wnętrza w stylu pop artu lub industrialnego, loftowego apartamentu, który chcemy rozjaśnić i napełnić kolorem. Idealna, nowoczesna grafika komputerowa do wnętrz urzadzonych w stylu glamour, nowojorskim.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Unikatowe obrazy, plakaty artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii handmade GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie naciągnięty na sosnową ramę - gotowy do powieszenia. Plakat wymaga oprawy

  Wysyłka: od chwili wpłynięcia płatności czas nadania 3-5 dni roboczych. Nie wystawiamy faktury vat.

Obraz jest starannie zabezpieczony folię pęcherzykową i sztywnym kartonem. Plakat wysyłamy w tubie.

  Porady: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Oferujemy obrazy, plakaty na wymiar. Masz pytanie? Skontaktuj się, zapraszamy

2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko unas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy i grafiki wysyłamy średnio 3-4 dni robocze od zaksięgowania wpłaty, jednak regulaminowo jest to do 7 dni roboczych. Na czas transportu produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika drukowana na profesjonalnym papierze. Oferujemy oryginalne czarno białe grafiki na ścianę i kolorowe grafiki do salonu, sypialni i jadalni. Każda grafika wymaga samodzielnej oprawy (tak jak plakat). Uwaga: dostępne są inne rozmiary.
• Obraz na płótnie canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 300 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
czerwony
granatowy
kolorowy
niebieski
różowy
zielony
Dostępne rozmiary
40cm x 40cm
50cm x 60cm
60cm x 70cm
70cm x 80cm
80cm x 90cm
90cm x 100cm
Style
Styl francuski
Styl glamour
Styl grunge
Styl industrialny
Styl loftowy
Styl minimalistyczny
Styl nowoczesny
Styl pop art
Tematy
Abstrakcja
Buty
Moda
Nowoczesne

Inni oglądali również

Face

Od 138,00 zł
Autor: Renata Bułkszas Nowak Modernistyczna  autorska grafika twarzy kolorowa Face, minimalistyczny portret kobiety , pop ,  dekoracja do...

Inne produkty z tej kategorii (Jest 20 innych produktów w tej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password