Obrazy Audrey Hepburn - Obraz Pop art Audrey Hepburn (1-częściowy) pionowy

Obraz Pop art Audrey Hepburn (1-częściowy) pionowy

199,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Plakat lub obraz Pop art Audrey Hepburn (z 2019 roku) to propozycja dla osób lubiących się wyróżniać. Zgodnie ze stylistyką pop artu czyste kolory zestawione są ze sobą na zasadzie najgłębszego kontrastu, co dodatkowo wzmacnia działanie barw. Jest to dekoracja, która wymaga odpowiedniej ekspozycji by stanowiła wartość dodaną do aranżacji. Sam temat jest bardzo popularny i poszukiwany przez inwestorów. Pop art Audrey Hepburn oferujemy w wersji na płótnie (boki zadrukowane, nie wymaga oprawy) i na papierze (plakat - wymaga samodzielnego oprawienia). Polecamy tę wspaniała pracę malarki Renaty Bułkszas Nowak miłośnikom sztuki popularnej.

Zamawiając plakat prosimy o staranne przemyślenie oprawy i rozmiaru. Należy uwzględnić fakt czy planowane jest dodanie passe partout (papierowej ramki w jakimś kolorze). Jeżeli wśród proponowanych przez nas rozmiarów dla plakatu nie ma odpowiedniego, to prosimy o kontakt mailowy przed złożeniem zamówienia (renata.bulkszas@gmail.com). Z przyjemnością wyślemy wycenę i postaramy się zrealizować Państwa zamówienie.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

573
2099-12-31

Opis

JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
Rodzaj produktu
• Giclee - wydruk artystyczny profesjonalny posiadający jakość FineArt. Zapraszamy do kontaktu mailowego.
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
czerwony
zielony
Dostępne rozmiary
50cm x 60cm
60cm x 70cm
70cm x 80cm
80cm x 90cm
90cm x 100cm
100cm x 120cm

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password