Obraz na płótnie Obraz na płótnie Tulipany magic 2 (pionowy)

Obraz na płótnie Tulipany magic 2 (pionowy)

138,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz Tulipany magic 2 to piękna, malarska interpretacja natury tulipana. Obraz przyciąga wzrok i ujmuje zmysły pociągnięciami pędzla, kolorystyką. Doskonały obraz na płótnie, którym można cieszyć się przez lata. Idealna propozycja do stylowych i nowoczesnych wnętrz. Miłośnicy skandynawskich wnętrz docenią świeże barwy i tajemniczy charakter grafiki w technice digital painting. Abstrakcja może być zawieszona pionowo lub poziomo.

Wybierz rozmiar
Ilość

  Unikatowe obrazy, plakaty artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii handmade GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie naciągnięty na sosnową ramę - gotowy do powieszenia. Plakat wymaga oprawy

  Wysyłka: od chwili wpłynięcia płatności czas nadania 3-5 dni roboczych. Nie wystawiamy faktury vat.

Obraz jest starannie zabezpieczony folię pęcherzykową i sztywnym kartonem. Plakat wysyłamy w tubie.

  Porady: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Oferujemy obrazy, plakaty na wymiar. Masz pytanie? Skontaktuj się, zapraszamy

Obrazy na płótnie do salonu

 Salon jest wizytówka domu. Do stworzenia odpowiedniego klimatu warto sięgnąć po obrazy na płótnie. Obraz Tulipany magic 4 to jeden z obrazów większej serii. Doskonale nadaje się do salonu. Jeżeli mamy więcej przestrzeni, możemy zamówić go w dużym rozmiarze. Będzie to korzystne! Naszym oczom dostępne będą szczegóły obrazu, które wręcz się proszą o pokazanie.

Obraz z tulipanami Tulipany magic 4 to unikatowa grafika na płótnie ze wspaniałą grą światła. Mnóstwo przejść tonalnych namalowanych z finezją. Delikatne cienie są w kontraście do pojawiającego się miejscowo rozjaśnienia. Ten obraz opowiada o tajemniczej przestrzeni tulipana. Doskonale oddaje to czego nie widzimy na pierwszy rzut oka - cały świat jest w jednym tulipanie.

Obrazy na ścianę do skandynawskiego salonu

Skandynawski salon to wnętrze, w którym liczy się prostota i funkcjonalność. Jasne ściany stwarzają odczucie pustej przestrzeni i proszą się o ocieplenie. Odpowiednie obrazy wprowadzą do wnętrza uczucie przytulności i komfortu. Nie powinny być agresywne w kolorze, by nie zdominowały całej aranżacji. Poleca się obrazy w naturalnej kolorystyce i motywy zapożyczone z natury. Jeżeli nie lubimy dosłowności i realistycznych widoków to możemy sięgnąć po obrazy syntetyzujące, posługujące się uproszczeniem z interesującą stylizacją.

Seria obrazów z tulipanami Tulipany magic jest doskonałym przykładem takiego rozwiązania. Mamy tu naturalną kolorystykę, motyw z przyrody i unikatową interpretację. To praktycznie impresja tulipana z grą światła.

Sklep z obrazami grafikiobrazy.pl ma bogatą ofertę dedykowaną wnętrzom skandynawskim. To nie tylko obrazy z tulipanami czy innymi kwiatami! Możemy zdecydować się na syntetyczne pejzaże z oryginalnymi barwami, obrazy sensualne z kobietami, grafiki z naturą. Mamy wspaniałe abstrakcje, które doskonale urozmaicą skandynawski salon. 

Opis

Główny kolor
niebieski
złoty
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
80cm x 60cm
120cm x 90cm
Style
Styl boho
Styl francuski
Styl glamour
Styl industrialny
Styl loftowy
Styl nowoczesny
Kwiaty
Tulipany
Tematy
Abstrakcja
Kwiaty
Nowoczesne

Inni oglądali również

Inne produkty z tej kategorii (Jest 20 innych produktów w tej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password