Obraz na płótnie Obraz nowoczesny Wir (1-częściowy) pionowy

Obraz nowoczesny Wir (1-częściowy) pionowy

138,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz na ścianę Wir to artystyczny układ dyskretnych barw. Obraz wciąga widza w środek płótna canvas. Grafika namalowana cyfrowo z ogromna wrażliwością ujmuje finezją pędzla, kolorystyką. Doskonały obraz do wystroju wnętrz. W ciekawy sposób udekoruje przestrzeń i ascetyczne nowoczesne pomieszczenie uczyni przytulnym. Wir jest wysoko cenionym motywem i powszechnie docenia się jego siłę energetyczną. Obraz pomimo dyskretnej kolorystyki ma wielka siłę oddziaływania. Nadaje się zwłaszcza do miejsc, w których spędzamy aktywnie czas: do salonu, jadalni, przedpokoju. Obraz jest także dedykowany przestrzeni biurowej, salom konferencyjnym, hotelom czy gabinetom odnowy biologicznej. Można go eksponować w pozycji pionowej i poziomej.

Wybierz rozmiar
Ilość

  Unikatowe obrazy, plakaty artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii handmade GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie naciągnięty na sosnową ramę - gotowy do powieszenia. Plakat wymaga oprawy

  Wysyłka: od chwili wpłynięcia płatności czas nadania 3-5 dni roboczych. Nie wystawiamy faktury vat.

Obraz jest starannie zabezpieczony folię pęcherzykową i sztywnym kartonem. Plakat wysyłamy w tubie.

  Porady: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Oferujemy obrazy, plakaty na wymiar. Masz pytanie? Skontaktuj się, zapraszamy

Energetyczne obrazy do wystroju wnętrz

Aranżacja przestrzeni, w której liczy się nasza aktywność, kreatywność, nie może być pozostawiona przypadkowi. Wystrój takiego apartamentu czy biura ma za zadanie pobudzić komórki mózgowe do intensywnej pracy a ta powinna być łatwa i przyjemna. Czy to oznacza, że potrzebujemy intensywnych, agresywnych kolorów? Otóż nie! chyba, że w naszej naturze jest szokowanie i potrzebujemy dużej dawki adrenaliny. Wówczas wszelkie krzyczące kolory na ścianach i dodatkach są dla nas. w pierwszym przypadku możemy pozostać przy naturalnych kolorach i w wystroju wykorzystać motyw wiru. Możemy znaleźć taką tapetę. Ale lepszym rozwiązaniem jest obraz, najlepiej na płótnie. Możemy go w dowolnym czasie przewiesić lub okresowo zastąpić go innym.

Obraz na ścianę Tulipany magic 3 oferowany przez grafikiobrazy.pl jest propozycją, która do wnętrza wniesie sporą dawkę energii. Oszczędna gama kolorów nie zakłóci harmonii salonu lub biura a zbuduje odpowiednie napięcie, które nie pozwoli zasnąć komórkom mózgowym. Treść jest uniwersalna i będzie służyła wszystkim, także osobom odwiedzającym nas.

Drugim obrazem z tej samej serii Tulipany magic i też z energetyzującym wirem jest nowoczesny obraz na płótnie Tulipany magic 2.

Opis

Główny kolor
brązowy
Dostępne rozmiary
30cm x 40cm
60cm x 80cm
90cm x 120cm
Style
Styl boho
Styl grunge
Styl industrialny
Styl loftowy
Styl nowoczesny
Kwiaty
Tulipany
Tematy
Abstrakcja
Drzewo
Nenufary
Nowoczesne

Inni oglądali również

Inne produkty z tej kategorii (Jest 20 innych produktów w tej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password