Obraz na płótnie księżyc Księżyc (pionowy)

Obraz na płótnie księżyc Księżyc (pionowy)

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Pionowy obraz na płótnie bawełnianym canvas z księżycem w centralnej części kompozycji. Obraz Księżyc (2020) w designerskiej, oryginalnej stylizacji, w której perłowy księżyc zawisł nisko nad wodą. W nocnej dali widoczny jest las. Obraz pasuje do wielu wnętrz. Widzimy go w pokoju dziennym, jadalni, w sypialni nad komodą, a nawet w łazience. Możliwości jest wiele, wystarczy dobrać odpowiednią wielkość i złożyć zamówienie. Prosimy pamiętać, że oferujemy każdy obraz na płótnie także na papierze jako wariant.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 3-5 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

01183
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane płótno canvas o gramaturze 360 g/m2 z połyskiem satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm i dodatkowo wbijamy kliny dla lepszego naprężenia płótna. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy i grafiki wysyłamy średnio 3-4 dni robocze od zaksięgowania wpłaty, jednak regulaminowo jest to do 7 dni roboczych. Na czas transportu produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
Główny kolor
brązowy
szary
Dostępne rozmiary
30cm x 40cm
50cm x 70cm
60cm x 80cm
70cm x 90cm
90cm x 120cm
Style
Styl klasyczny
styl art deco
Tematy
Natura

Inni kupili również

Powiązane produkty (Jest 20 innych produktów w tej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password