Obrazy na ścianę - Obraz abstrakcyjny Dzień z nenufarami

Obraz abstrakcyjny Dzień z nenufarami

PLN159.00
Tax included 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz abstrakcyjny Dzień z nenufarami to relaksująca propozycja dekoracji do salonu, sypialni i biura lub hotelu, do pokoi gościnnych. Kolorystyka obrazu wycisza zmysły i pozwala się zrelaksować. Delikatne nenufary, lilie wodne na obrazie niemal zastygły na wodzie, czas się zatrzymał. To także doskonały obraz abstrakcja na prezent. 

Obrazy nowoczesne - Dzień z nenufarami

Obrazy nowoczesne sprawdzają się doskonale w aranżacji wnętrz. Duże i małe dekorują ściany i odgrywają główną rolę w budowaniu klimatu,  personalizacji pomieszczenia. Obraz na płótnie Dzień z nenufarami swój nowoczesny wygląd zawdzięcza stylizacji, kolorystyce. Jako wydruk na płótnie prezentuje się modernistycznie. Nowoczesna technologia druku pozwala na doskonałe odwzorowanie szczegółów, kolorów oryginalnej pracy.

Modny wydruk na płótnie - Dzień z nenufarami

Moda na wydruki na płótnie nikogo już nie dziwi. Dawniej obrazy były dostępne dla nielicznych. Mogły sobie na nie pozwolić elity, osoby bardzo zamożne. Dostęp do technologii cyfrowej zmienił tę sytuację. Wydruki na płótnie oferowane są w atrakcyjnej cenie i stanowią wyrafinowaną, nowoczesną dekorację. Chcąc dostarczyć Państwu produkty o najwyższej jakości, zadbaliśmy, by nasze obrazy były unikatowe. Wszystkie zostały namalowane przez malarkę, artystę plastyk Renate Bułkszas Nowak i dostępne są tylko u nas. Obrazy realizujemy na wymiar wskazany przez klienta.

Obraz drukowany to nowoczesna dekoracja ścienna

Obraz na płótnie Dzień z nenufarami stanowi doskonałą, nowoczesną dekorację ścienną do salonu, sypialni, a także do jadalni, przedpokoju, łazienki. Należy tylko dopasować rozmiar obrazu do wybranego wnętrza. Jeżeli zechcą Państwo wykorzystać obraz w łazience, to warto go zamówić jako obraz na szkle (oferta obrazów szklanych dotyczy obecnie Białegostoku i okolic).

  • Obraz na płótnie bawełnianym o gramaturze 300g/m2, połysk satynowy, widoczny splot.
  • Druk tuszami lateksowymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska. Nie jest to niebezpieczny druk solwentowy!
  • Płótno canvas ma zadrukowane boki. Produkt gotowy do powieszenia zaraz po dostarczeniu.
  • Blejtram sosnowy, profesjonalny. Większe rozmiary mają dodatkową poprzeczkę usztywniającą.
  • Widoczny odcień na wydruku może odbiegać minimalnie od zdjęć. Wynika to z ustawień parametrów na monitorze.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Quantity

  Obrazy drukujemy ekologicznymi tuszami lateksowymi na bawełnianym płótnie z satynowym połyskiem.

Obraz drukowane i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia. Grafiki wymagają samodzielnej oprawy.

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

Obrazy vintage we wnętrzu

Mówiąc obrazy vintage mamy na myśli obrazy do wnętrza vintage. Są to obrazy, które z łatwością zasymilują się z wystrojem. Wnętrze vintage to intuicyjny zlepek różnych stylów. Wbrew pozorom nie jest łatwo połączyć rzeczy stylistycznie odmienne. Musi powstać harmonijne wnętrze, w którym każdy element pełni jakąś funkcję. Poszukując ciekawych dekoracji, warto pomyśleć o obrazach ze szlachetnymi pejzażami. Nie chodzi oczywiście o tzw. landszafty, czyli obrazy mające małą wartość artystyczną. Sklep internetowy ma w ofercie obrazy artysty plastyk Renaty Bułkszas Nowak. Jej pejzaże są doskonałe warsztatowo i na wysokim poziomie artystycznym. Będą interesującą częścią wystroju vintage.

00177
2099-12-31

Data sheet

JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
beżowy kremowy ecru
brązowy
Dostępne rozmiary
60cm x 30cm
80cm x 40cm
120cm x 60cm

You might also like

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password