Obraz z wiosennymi tulipanami

Autor: Renata Bułkszas Nowak In: Dekoracje wnętrz On: Comment: 4 Hit: 298

Kiedy patrzę przez okno na ogród to już teraz wiem, że kiedy przyjdzie zima będzie mi brakowało widoku kwiatów. Wiosenne tulipany mają w sobie tyle uroku, delikatności. Nic dziwnego, że właśnie teraz namalowałam obraz Tulipany czerwone. Praca nad nim, dała mi wiele radości. Cieszę się, że mogłam go dla Was  wyczarować! Piszę o czarowaniu, bo tworzenie ma dużo związku z magią!

Podoba się Wam mój obraz? Jeżeli tak to zapraszam do sklepu https://grafikiobrazy.pl/

Polecam piękne obrazy z tulipanami do każdego domu

Komentarze

Utworzony w dniu Saturday, June 27, 2020 Autor Jolanta Link do komentarza
"Kiedy patrzę przez okno na ogród to już teraz wiem, że kiedy przyjdzie zima będzie mi brakowało widoku kwiatów." - święte słowa! Swoją drogą znakomity obraz!
Utworzony w dniu Saturday, June 1, 2019 Autor Monika08 Link do komentarza
Jest piękny, podoba mi się bardzo. Od dawna szukałam obrazu właśnie z tulipanami. Chcę go powiesić w sypialni. Nie mam dużej, ale nad łóżkiem jest sporo miejsca i już widzę, że wszystko się do siebie dopasuje. Chętnie polecę Pani obrazy moim koleżankom, pozdrowienia
Utworzony w dniu Saturday, June 1, 2019 Autor Anna Link do komentarza
Bardzo podoba mi się ten obraz, jest przepiękny. Jakie są dostępne rozmiary?
Utworzony w dniu Saturday, June 1, 2019 Autor Amelia49 Link do komentarza
Tematyka kwiatowa w obrazach to nie tylko świetna dekoracja ale też i cudowny sposób na przedłużenie lata w naszym domu, a jak wiemy niestety lato w naszym regionie nie trwa zbyt długo mimo globalnego podobno ocieplenia.

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password