Obrazy na płótnie artysty plastyk oferuje sklep grafikiobrazy.pl Nowoczesne obrazy łączą ekologię z dobrym wzornictwem i grają ze stylem we wnętrzu

Obrazy na płótnie

Sklep grafikiobrazy.pl oferuje obrazy na płótnie drukowane i malowane ręcznie.

Do obrazu na płótnie nie jest przypisana technika artystyczna(akwarela, graffiti, gwasz, malarstwo olejne i inne) lub temat(martwa natura, pejzaż, portret, akt i inne).

Mówiąc o obrazie na płótnie wskazujemy na blejtram(rama wewnętrzna) z naciągniętym płótnem. Naprężenie regulowane jest klinami.

W naszym sklepie przy druku proponujemy sosnowy blejtram, lekki i wytrzymały z bawełnianym płótnem o gramaturze 300 g/m2 o wykończeniu satynowym z widocznym splotem. Przy większych rozmiarach krosna mają dodatkową usztywniającą poprzeczkę. Klient wybiera rozmiar blejtramu(stopniują się co 10 cm, tylko jeden wymiar może przekroczyć 100 cm).

Przy obrazach malowanych ręcznie blejtram jest określony przez artystę i spójny z artystycznym zamysłem. Klient nie może wybierać wielkości.

Obrazy drukowane na płótnie 

Na płótno można nadrukować zdjęcie(foto obraz), grafikę rastrową lub wektorową.

W naszym sklepie oferujemy najwyższą jakość wydruku ful HD, idealną ostrość, soczystość i głębię kolorów, bogactwo szczegółów, doskonałe przejścia tonalne i ochronę UV. Dzięki niej obraz nie zblaknie nawet w słońcu. Otrzymują Państwo produkt wodoodporny i odporny na ścieranie, który można delikatnie przetrzeć wilgotna szmatką. Krawędzie boczne zadrukowujemy a obraz jest postrzegany jako przestrzenny 3d i nie wymaga dodatkowego oprawienia.

Nadruk wykonujemy przy użyciu tuszy lateksowych, opartych w 100% na ekologicznych składnikach, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska a nasze obrazy nadają się do mieszkań, hoteli, szkół, restauracji i innych budynków użyteczności publicznej. Nie jest to druk solwentowy(tańszy w wytworzeniu), bo ten zawiera rakotwórczy związek Cykloheksanol, szkodliwy a nawet niebezpieczny dla zdrowia.

Obrazy drukowane na płótnie to nowy wymiar w sztuce. Są odpowiedzią na zapotrzebowanie  rynku na obrazy w dostępnej cenie. To nowoczesne dekoracje zawieszone pomiędzy fotografią cyfrową i tradycyjnym malarstwem wybierane przez osoby w różnym wieku.

Obrazy ręcznie malowane na płótnie

Sklep internetowy grafikiobrazy.pl ma w ofercie autorskie obrazy artysty plastyk Renaty Bułkszas Nowak. Obrazy olejne namalowane są na drewnianych podobraziach płóciennych(płótno bawełniane lub lniane). Canvas jest podwójne gruntowane gessem akrylowym. Wielkość krosna jest przypisana do konkretnego obrazu. W asortymencie są jednostkowe obrazy, dzieła sztuki sygnowane nazwiskiem autorki. Artystka nie wykonuje kopii swoich prac mając na uwadze ważność oryginału. Reprodukcje dzieł artystki są nie dostępne w formie olejnej ale można indywidualnie zamówić obraz drukowany czyli wydruk na płótnie. W tym celu zapraszamy do kontaktu z grafikiobrazy.pl

Nowoczesne obrazy canvas

Obrazy canvas są najpopularniejszą dekoracją wybieraną do domu. Niosą ze sobą ogromne możliwości aranżacyjne i odznaczają się bogatym wzornictwem. Proponujemy do druku nowoczesne grafiki i wzory osadzone w tradycyjnym malarstwie.

 Sklep grafikiobrazy.pl zaprasza do zakupów. Zwolennicy klasycznego piękna znajdą u nas obrazy wykonane ręcznie a miłośnicy nowoczesności wybiorą z wydruków na płótnie.

Opinia eksperta:

Obrazy na płótnie to idealne rozwiązanie jeżeli szukasz pomysłu na spersonalizowanie wnętrza i opowiedzenie swojej historii. Ściana jest idealnym tłem, daje przestrzeń, na której może rozkwitnąć Twoja oryginalność i pomysłowość. Skorzystaj z możliwości jakie daje obraz na płótnie, zwróć szczególną uwagę na wielkość. Obraz musi mieć odpowiedni rozmiar by nie przytłaczał i nie był za mały. Jeżeli dysponujesz większą przestrzenią możesz stworzyć na ścianie galerię mniejszych prac. Baw się kształtami, kolorami i ciesz się zmianą. Zawsze możesz obraz przewiesić w inne miejsce, kieruj się intuicją.

Jest 72 produktów.

Pokazano 1-15 z 72 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password