Salon kąpielowy i spa • obrazy do łazienki i toalety • grafikiobrazy.pl

Obrazy do łazienki i spa

Oferta grafikiobrazy.pl obejmuje obrazy do łazienki i toalety, salonu kąpielowego a także do spa. Nasze nowoczesne obrazy dedykowane strefie urody i zdrowia wyglądają jak dzieła sztuki. Nic dziwnego, bo nasze obrazy, grafiki zostały namalowane w technice digital painting przez artystę, który czuwa nad tą kolekcją. Oferujemy obrazy na najwyższym poziomie i w najlepszej jakości wykonania.

Artystyczne obrazy do łazienki są głównie na płótnie, papierze ale na zamówienie możemy je umieścić na szkle (dotyczy Białegostoku). Szkło z grafiką może być przyklejone bezpośrednio do ściany, być częścią kabiny prysznicowej czy też obrazu na szkle w aluminiowej ramie. Osoby mieszkające w Białymstoku zainteresowane obrazami do łazienki na szkle prosimy o skontaktowanie się mailem (renata.bulkszas@gmail.com).

Salon kąpielowy i spa - obrazy

Nasze obrazy doskonale się sprawdzą jako dekoracje w salonie kąpielowym lub w spa. Wzory łazienkowe są zgodne z trendami, obowiązującymi stylami. Dostępne są w bogatej kolorystyce i na różnym materiale. Główną naszą część oferty stanowią obrazy na płótnie do łazienki, toalety, salonu kąpielowego czy też luksusowego spa.

Oaza luksusu i komfortu pociąga niemal wszystkich. Możemy ją stworzyć samodzielnie w salonie kąpielowym i mieć spa tylko dla siebie. Przestrzeń, w której odpoczywa nie tylko ciało ale ucztę mają wszystkie zmysły trzeba zaplanować w szczegółach. Ozdoby do łazienki, drobiazgi są najważniejsze. Do prysznica, wygodnej wanny i toalety nie trzeba nikogo przekonywać. Wszyscy wiemy, że kąpiel wycisza stres, prysznic działa pobudzająco ale efekt terapeutyczny osiągamy dopiero w pięknym otoczeniu. Relaks z olejkami eterycznymi na świeżym powietrzu jest skuteczniejszy gdy mamy przed sobą widok zapierający dech. I to własnie ten widok musimy zaaranżować w salonie kapielowym. W spa, także tym domowym, potrzebujemy obrazów, za którymi nasza wyobraźnia podąży i trafi do raju. Obrazy na ścianach w salonie kąpielowym stworzą dla nas wymarzony klimat. Warto jest poświęcić czas i wybrać dekoracje wellness.

Jaki obraz do łazienki?

Przy urządzaniu salonu kąpielowego musimy wybrać ozdoby na ścianę i zdecydować się na motyw przewodni. Jakie dekoracje do łazienki pasują do wystroju nowoczesnego a jakie do klasycznego?

  • Obraz do łazienki nowoczesnej. W dużej, modernistycznej przestrzeni doskonale prezentują się grafiki czarno białe. Kolorem zahaczają o minimalizm i pozwalają skupić się na formie. Idealne są obrazy abstrakcyjne i z iluzją przestrzeni, czyli obrazy 3d . Realistycznym widokom też nie można odmówić uroku. Mogą być w szarościach lub naturalnych barwach. Na szczególną uwagę zasługują pejzaże z motywem wody i liliami wodnymi. W małej łazience najwięcej przestrzeni jest pod prysznicem. Zatem tutaj umieścimy szklany obraz a nie na płótnie. Powinien być z drobniejszym motywem by z bliska nas nie przytłaczał.
  • Obraz do łazienki klasycznej. W klasycznej łazience uwagę przyciągną obrazy z lawendą, która jest składnikiem wspaniałych olejków eterycznych do relaksu lub obrazy z kamieniami i liliami czy nenufarami kwitnącymi na stawie. Odpowiedni nastrój  stworzą obrazy z łabędziami, żurawiami, kaczkami, płynącą wodą. Możemy wybrać obraz z wodospadem, strumieniem, lub spokojnymi falami morza.
Opinia eksperta:

Dekoracje w łazienkach są istotnym elementem wystroju i warto sięgnąć po oryginalne obrazy z naszej kolekcji Obrazy do łazienki. Nietuzinkowy charakter łazience nadadzą artystyczne obrazy postaci kobiecych. Wspaniałe są obrazy z kobietami kąpiącymi się lub przy toalecie. Nawet niewielkich rozmiarów dekoracja z takim motywem zachwyci wchodzących a łazienka nabierze charakteru szykownego salonu kąpielowego. W małych łazienkach sprawdzą się obrazki do łazienki, które są pięknymi miniaturkami dużych obrazów. Nadają się jako ozdoby do łazienki na półki.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-15 z 25 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password